Replacement for SGS Nitrolift GS10-22-350-400 80-1250N
OUT OF STOCK
Please note:
  • The diameter of the tube of this replacement gas spring is 23mm instead of 22mm.
  • This replacement gas spring is 5mm shorter than the original gas spring. In general, this will not cause any problems.